Navigace

Obsah

Oslavy 730 let města - Sto zvířat

Datum konání:
17. 8. 2019 od 18:30 do 23:30
Typ akce:
"taneční zábava, akce pro celou rodinu"
Místo konání:
Sportovní areál - Skuteč

Na fotbalové oslavy naváží ty městské. Na parkovišti u sportovní haly vyroste pódium a na něm se přestaví skupina Sto zvířat. Kdo by tuto partu s hity: Nikdy nic nebylo, Škola nebo Dáma s čápem neznal, může se přijít seznámit. Jejich chytlavé texty a houpavé melodie vás rozhodně nenechají v klidu. Jako předkapela vystoupí The Krabice Revival Band. Ve sportovním areálu bude připraveno bohaté občerstvení místních hasičů. Na koncert je vstupné zdarma.

Zobrazit více

100 let skutečského fotbalu

Datum konání:
17. 8. 2019 od 12:30 do 18:30
Typ akce:
"fotbal"
Místo konání:
Sportovní areál - Skuteč

V rámci 100 let skutečského fotbalu je připraveno několik utkání. Vrcholem bude utkání staré gardy Skuteč proti týmu Real TOP Praha, který je složen ze známých osobností společenského a sportovního života. Účast přislíbili: Leoš Noha, Jaromír Bosák, Ladislav Hampl, Jakub Štáfek, Jan Šmíd, Ota Balage, Jiří Ployhar, Jarmil Škvrna a další. Poté bude následovat mistrovské utkání FK Junior Skuteč proti týmu Slavoj Cerekvice nad Loučnou. Ve sportovním areálu bude připraveno bohaté občerstvení místních hasičů. Na fotbalové utkání je vstupné 100 Kč a výtěžek bude použit na dobročinné účely.

Zobrazit více

Řemeslná sobota

Datum konání:
17. 8. 2019 od 08:30 do 17:00
Typ akce:
"ukázka řemesel, jarmark"
Místo konání:
Městské muzeum Skuteč - Rybičkova 364, Skuteč

17. srpna ožije naše muzeum již podeváté tradičními řemesly. Při práci uvidíte zručné kameníky, ševce a kováře. Čekají Vás komentované prohlídky, loutkové divadlo, tvůrčí dílny pro děti a také malý jarmark s řemeslnými výrobky a domácími dobrotami.

Zobrazit více