Menu
Město Skuteč

Aktuality

Zobrazeno 1-30 ze 190
Březnové promítání potěší fanoušky Dynama

Březnové promítání potěší fanoušky Dynama

Datum: 26. 1. 2023

Při příležitosti oslav 100 let pardubického hokeje natočilo Dynamo Pardubice ve spolupráci s Bez frází unikátní dokumentární film o tom, co hokej pro Pardubice jako město znamená. Film Navždy za Dynamo promítneme ve středu 1. března od 19 hodin v Kulturním klubu Skuteč.

Dana Drábová nebo Zbigniew Czendlik vystoupí na skautském semináři ve Skutči

Dana Drábová nebo Zbigniew Czendlik na skautském semináři

Datum: 13. 1. 2023

Šestý ročník semináře Věda, víra, skauting představí inspirující osobnosti. Se svou přednáškou v sobotu 25. února vystoupí v Kulturním klubu Skuteč například předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Dana Drábová nebo římskokatolický kněz Zbigniew Czendlik.

Módní přehlídka nebude

Módní přehlídka nebude

Datum: 11. 1. 2023

V kulturním kalendáři na leden figurovala Módní přehlídka na podporu prezidentské kandidátky Danuše Nerudové. Ta se ale nakonec neuskuteční, protože ji pořadatelé zrušili.

Pátá dohoda doplňuje nabité jaro v KKS

Pátá dohoda doplňuje nabité jaro v KKS

Datum: 21. 12. 2022

Do Kulturního klubu Skuteč se po 7 letech vrátí také Pátá dohoda. Na toto jedinečné představení, ve kterém exceluje Jaroslav Dušek, se můžete těšit v pondělí 13. února 2023. Vstupenky koupíte od 9. ledna.

Lucie Bílá se vrací do Skutče

Lucie Bílá se vrací do Skutče

Datum: 30. 11. 2022

Recitál několikanásobné zlaté slavice Lucie Bílé za klavírního doprovodu Petra Maláska se v Kulturním klubu Skuteč uskuteční v pátek 3. března 2023. Vstupenky budou v prodeji o 1. prosince na www.vstupenkyskutec.cz nebo v obvyklých prodejních místech (MÚ a muzeum).

7 pádů Honzy Dědka poprvé ve Skutči

7 pádů Honzy Dědka poprvé ve Skutči

Datum: 23. 11. 2022

Oblíbená talk show, kterou můžete znát z vysílání televize Prima, míří poprvé do Skutče. 7 pádů Honzy Dědka uvedeme v Kulturním klubu Skuteč ve středu 22. února 2023. Hosty necháme ještě chvíli v tajnosti. Zatím prozradíme, že vstupenky koupíte od 7. prosince.

Promítání z kraje roku 2023

Promítání z kraje roku 2023

Datum: 21. 11. 2022

Ani v příštím roce nebudou chybět filmové večery v Kulturním klubu Skuteč. Hned v lednu můžete zajít na Top Gun: Maverick a v únoru nás čeká nová česká komedie Přání k narozeninám.

Na konci listopadu spustíme předprodej na festival

Na konci listopadu spustíme předprodej na festival

Datum: 16. 11. 2022

Bývá zvykem, že koncem roku spouštíme festivalový předprodej. Letos ho zahájíme v pondělí 28.11. nejprve prodejem festivalových abonentek. Vstupenky na jednotlivé akce půjdou do prodeje ve středu 30.11.

Rozsvícení vánočního stromu

Rozsvícení vánočního stromu

Datum: 16. 11. 2022

Dva roky to nešlo, tak si to letos vynahradíme. V sobotu 26. listopadu se sejdeme na náměstí, abychom společně v 18 hodin rozsvítili vánoční strom. Program na Palackého náměstí začne už v 16 hodin jarmarkem a od 17 hodin je připraven kulturní program.

Tradiční vánoční koncert PS Rubeš

Tradiční vánoční koncert PS Rubeš

Datum: 4. 11. 2022

Ani letos nebude v předvánočním čase chybět koncert pěveckého sboru Rubeš, který doplní dětský pěvecký sbor Cantando. Uskuteční se v úterý 13. prosince a v programu zazní duchovní, adventní a vánoční skladby z celého světa.

Představujeme divadelní abonmá na jaro 2023

Představujeme divadelní abonmá na jaro 2023

Datum: 31. 10. 2022

Ať chceme nebo ne, blíží se konec dalšího roku a s ním i období, kdy pravidelně představujeme kulturní program pro první polovinu příštího roku. K němu v KKS již 15 let neodmyslitelně patří také divadelní abonmá.

Mimoni 2 jako předvánoční dárek

Mimoni 2 jako předvánoční dárek

Datum: 26. 10. 2022

Mimoni jsou zpátky ve svém nejočekávanějším animovaném pokračování. Mimoni 2: Padouch přichází promítneme v neděli 18. prosince od 16 hodin.

Taneční pro dospělé

Taneční pro dospělé

Datum: 19. 10. 2022

Po tříleté pauze jsme se rozhodli opět zařadit taneční kurzy pro dospělé. Přijďte si před nadcházející plesovou sezónou oprášit kroky a naučit se nějaké nové figury. Kurz je určen pro manželské i partnerské páry, které za sebou mají minimálně základní taneční a chtějí si své dovednosti zdokonalit.

Plesová sezóna 2022/2023

Plesová sezóna 2022/2023

Datum: 17. 10. 2022

Podzim a zima patří v Kulturním klubu Skuteč také plesům. Jaké můžete ve Skutči navštívit?

Náhradní termín Božské Sarah

Náhradní termín Božské Sarah - 31.10.

Datum: 13. 9. 2022

S Komorním divadlem Kalich jsme našli společný termín pro uvedení představení Božská Sarah. Tím je pondělí 31. října. Zakoupené abonentky a vstupenky zůstávají v platnosti i pro nový termín.

Dnešní divadlo se pro nemoc ruší

Dnešní divadlo se pro nemoc ruší

Datum: 12. 9. 2022

Je nám to nesmírně líto, ale dnešní představení BOŽSKÁ SARAH se pro nemoc pana Igora Orozoviče neuskuteční.

Nejúspěšnější česká travesti skupina Techtle Mechtle míří opět do Skutče

Nejúspěšnější česká travesti skupina Techtle Mechtle míří opět do Skutče

Datum: 2. 9. 2022

Pořad Cabaret Šulin Růž je parodií na známý Cabaret Moulin Rouge v Paříži a zaujme Vás nejen velkou jevištní scénou a tancem, ale také více jak 70 výpravnými kostýmy a vtipnými scénkami. Ve Skutči ho uvidíte ve středu 1. února 2023.

Podzimní koncert PS Rubeš

Podzimní koncert PS Rubeš

Datum: 31. 8. 2022

Na podzimním koncertu pěveckého sboru Rubeš, který v letošním roce slaví 160. výročí od svého založení, vystoupí také dětský pěvecký sbor Cantando, Smíšek ze ZŠ Komenského a Sluníčko ze ZŠ Smetanova.

Když se pohádat, tak s vlastníma

Když se pohádat, tak s vlastníma

Datum: 31. 8. 2022

Ať dělají Hádkovi, co mohou, nikdy se na ničem neshodnou a každý z nich si nakonec myslí to svoje. Ve vzduchu navíc visí rozepře o dědictví po dědovi a o jeho posledním přání vyjet se všemi k moři. Jak to dopadne uvidíte ve středu 14. prosince.

Den s dechovkou počtrnácté

Den s dechovkou počtrnácté

Datum: 26. 8. 2022

Jedna podzimní neděle ve Skutči vždy patří dechové hudbě. Letos vychází na 23. října. V Kulturním klubu Skuteč uslyšíte Mrákotínku, Pardubickou 6 a krojovanou Dechovou hudbu Galáni.

Komedie plná rodinných a partnerských zmatků

Komedie plná rodinných a partnerských zmatků

Datum: 25. 8. 2022

Když se ze tří rodin stane jedna velká potřebujete pořádný plán. Plán, jak přežít současné i minulé partnery a všechny děti v rodině. Plán, jak se v tom všem neztratit a udržet si zdravý rozum. Film Střídavka na vás čeká ve středu 9. listopadu v Kulturním klubu Skuteč.

Věčnou milenka Almu Mahlerovou uvidíme o den dříve

Věčnou milenku Almu Mahlerovou uvidíme o den dříve

Datum: 17. 8. 2022

Došlo k mimořádné změně termínu představení. Doufáme, že vzhledem k tomu, že se tak děje s dostatečným časovým předstihem, nezpůsobí Vám tato změna žádné problémy. Původně avizovaný čtvrtek 3. listopadu neplatí a hra se odehraje o den dříve, tedy už ve středu 2. listopadu.

Nejdražší film české kinematografie

Nejdražší film české kinematografie

Datum: 16. 8. 2022

Další film, který letos na podzim promítneme, bude ten vůbec nejdražší v historii české kinematografie. Přípravy filmu Jan Žižka trvaly 8 let a samotné natáčení bezmála 3 měsíce. Film inspirovaný skutečným příběhem jednoho z největších vojevůdců své doby promítneme ve středu 12. října.

Podzim v kině

Podzim v kině

Datum: 9. 8. 2022

Po letním promítání se vrátíme do velkého sálu KKS. Kromě již oznámené Prezidentky pro vás chystáme další tři filmy včetně nejdražšího filmu české kinematografie - Jana Žižky. A pokud to producent dovolí, chystáme i předvánoční promítání Mimoňů 2 pro děti.

Šeucovanka slaví čtyřicítku

Šeucovanka slaví čtyřicítku

Datum: 3. 8. 2022

Skuteč má bezpochyby rozsáhlé hudební tradice. Svědčí o tom nejen 160. výročí vzniku Pěveckého sboru Rubeš, ale také krásné 40. výročí existence dechového orchestru Šeucouská muzika.

Skutečný festival vína už za měsíc

Skutečný festival vína už za měsíc

Datum: 20. 7. 2022

Přesně za měsíc, v sobotu 20. srpna, se park před sportovní halou promění v "malou Moravu". Plody své práce nám ukáže 15 vinařství za doprovodu cimbálové hudby, která navodí tu pravou atmosféru.

Skutečské posvícení s bohatým programem

Skutečské posvícení s bohatým programem

Datum: 19. 7. 2022

Víkend po Slavnosti Nanebevzetí Panny Marie patří Skutečskému posvícení. A letos je na něj připraven bohatý program. Od koncertů přes fotbal až k festivalu vína. Kompletní body najdete v článku.

#

Do Skutče v září zavítá Prezidentka

Datum: 8. 6. 2022

Těsně před podzimními komunálními volbami můžete na plátně Kulturního klubu Skuteč vidět trochu vyšší politiku. Prezidentku promítneme ve středu 14. září od 19 hodin. V hlavní roli nové české romantické komedie udivíte Aňu Geislerovou a Ondřeje Vetchého.

Milan Al-Ashhab a Miloň Čepelka

Jeden "Cimrman" přijede s předstihem

Datum: 7. 6. 2022

Na posvícenský víkend jsme ve spolupráci s Dvořákovým festivalem připravili koncert houslisty Milana Al-Ashhaba, kterého mluveným slovem doplní jeden ze zakladatelů Divadla Járy Cimrmana Miloň Čepelka.

Božská Sarah

Do divadla ve Skutči se chodit vyplatí

Datum: 23. 5. 2022

Představujeme vám nejnovější divadelní abonmá, určené na podzim tohoto roku. Protože doba není zrovna ekonomicky příznivá, připravili jsme ho ve skromnější variantě se třemi hrami. Náklady na honoráře i dopravu šly prudce nahoru, přesto nezdražujeme tak drasticky, jako se tomu děje jinde.

Zobrazeno 1-30 ze 190
nahoru