Menu

sekretariát MÚ:  ​​469 326 403

Město Skuteč

Rychmburk vstupuje do šesté sezony

Rychmburk vstupuje do šesté sezony

Hrad Rychmburk zahajuje novou návštěvnickou sezonu, a i letos nabídne léto plné zážitků pro malé i velké návštěvníky. Velkou novinkou bude výstava Alchymie planet – zázraky vesmíru, která návštěvníky zavede do světa alchymie, vesmíru a tajemství přírody.

V sobotu 27. června ožije hrad tradičními Hradními slavnostmi inspirovanými magií a tajemnými runami. Návštěvníci se mohou těšit na hudbu, šermíře, divadlo, kejklíře i program pro děti, které se vydají po stopách ztracených run ukrytých v areálu hradu.

V hradní galerii je nově k vidění také výstava Autistka a historik, představující tvorbu Kateřiny a Ondřeje Hladíkových. Letní sezonu zakončí oblíbená Hradní noc, která návštěvníky vtáhne do večerního programu plného hlavolamů, úkolů a tajemných zákoutí hradu.

Letošní sezona tak opět nabídne důvody, proč se na Rychmburk vracet.

Bc. Kristina Štrbková
Regionální muzeum Chrudim

Svátek

Svátek má Milan

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE:1
DNES:160
TÝDEN:2500
CELKEM:2574020

Exporty do RSS

RSS 0.91 RSS 1.0 RSS 2.0 Atom 1.0

nahoru