Menu

sekretariát MÚ:  ​​469 326 403

Město Skuteč

Do Skutče se vrací Jarek Nohavica

Do Skutče se vrací Jarek Nohavica

Když nás Jarek Nohavica v listopadu 2019 opouštěl, říkal, že tu určitě nebyl naposled. Uplynuly čtyři roky a my se na něho můžeme opět těšit. Koncert Jarka Nohavici a jeho hostů proběhne v Kulturním klubu Skuteč v neděli 21. ledna 2024.

Předprodej vstupenek v ceně 790 Kč bude zahájen v úterý 12. prosince 2023 v 9 hodin na www.vstupenkyskutec.cz, na odboru kultura a školství Městského úřadu Skuteč nebo v Turistickém informačním centru v budově Regionálního muzea Skuteč. Maximální počet vstupenek na jednu osobu je 6 ks.

Na současných koncertech Jarka doprovází na akordeon a piano vynikající muzikant z Varšavy Robert Kusmierski a na perkuse a bicí Pavel Plánka z Plzně. Sólový recitál jednoho z našich nejznámějších písničkářů s kytarou a heligonkou je sestavený nejen ze známých písní, ale i z aktuálních novinek z posledního alba Máma mi na krk dala klíč.

Fanoušci Jarka Nohavici si již určitě zvykli, že jeho koncerty jsou samé překvapení a vždy naprosto nově dramaturgicky sestavené. Rozhodně se máte na co těšit. Navíc je Skuteč jedinou zastávkou v Pardubickém kraji aktuálně probíhajícího turné.

Koncert bude trvat 2 hodiny bez přestávky a není vhodný pro děti do 15 let. Na koncertě bude možné si zakoupit CD, DVD, zpěvníky atd.

Více informací najdete na www.nohavica.cz.

nahoru