Menu

sekretariát MÚ:  ​​469 326 403

Město Skuteč

V březnu Jedeme na teambuilding

V březnu Jedeme na teambuilding

Co se stane na teambuildingu, zůstane na teambuildingu. Novou bláznivou komedii promítneme v Kulturním klubu Skuteč ve středu 20. března od 19 hodin. Vstupenky koupíte za 100 Kč v předprodeji, na místě pak zaplatíte 120 Kč.

Když si myslíte, že máte ve všech směrech skvěle našlápnuto a nic vás nezastaví, tak se většinou hodně pletete.

Ambiciózní korporátní zaměstnanec Aleš (Jakub Prachař) je svým narcistickým šéfem (Alexander Bárta) místo povýšení přeložen do nejhoršího firemního oddělení - do call centra. Tam velice rychle musí přijít na to, jak spolu s potrhlou konspirátorkou Marcelou (Petra Polnišová), neurotickým nihilistou Michalem (Vojta Kotek), vzorňačkou Jitkou (Anna Polívková) a dalšími bizarními kolegy vytvořit sehranou partu. Jen tak může během teambuildingového víkendu porazit bývalé kolegy, zachránit své nové oddělení před zrušením a hlavně najít ztracenou sebeúctu.

Režisérkou komedie Jedeme na teambuilding je Zuzana Marianková, která už má za sebou úspěšný snímek Známí neznámí a nyní na plátna kin přináší bláznivou komedii ze světa firemních výjezdů, kde je nejdůležitější, že se paří za firemní, a pro některé taky to, aby vyhráli týmovou soutěž. Hlavně když proti vám stojí krasavice z Teplic, pařmeni z Brna a machři ze Slovenska.

Svátek

Svátek má Adolf

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE:1
DNES:404
TÝDEN:2043
CELKEM:2573563

Exporty do RSS

RSS 0.91 RSS 1.0 RSS 2.0 Atom 1.0

nahoru