Navigace

Obsah

Nabídka bezplatné inzerce pro skutečské firmy

Rádi bychom vám umožnili prezentaci na oficiálních internetových stránkách města Skuteč. V případě zájmu o bezplatnou a časově neomezenou inzerci nebo úpravu stávajících dat nás kontaktujte.

Za správnost a aktuálnost údajů zodpovídá vždy podnikatelský subjekt.

 

Matěj Zelinka
Tel.: 731 557 422, 469 326 486
E-mail: matej.zelinka@skutec.cz

Katalog firem

# A Á B C Č D Ď E É Ě F G H CH I Í J K L M N Ň O Ó P Q R Ř S Š T Ť U Ú Ů V W X Y Ý Z Ž

Kadeřnický salón Tara

Kadeřnictví dámské, pánské, dětské

Kámen Skuteč

Provádíme kamenické a dlaždičské práce z přírodních a betonových materiálů vč. jejich dodávky. stavíme opěrné zdi, krby, ploty, pergoly. Dále kamenné obklady v interiéru, obklady domů. Osazujeme kamenné prvky jako schody, obruby kamenné i betonové.

Kamenictví a hřbitovní služby Pavel Kůrka

Výroba a montáž žulových pomníků a jejich částí, opravy hrobů a hrobek, , stavby hrobek, obklady krbů, parapety, schody, pracovní desky, sochy, plastiky, gravírování, kopání hrobů, exhumace, ukládání uren. Nápisy – zlacení, stříbření. Fotokeramika, lucerny, vázy.

Klempířství Ladislav Štefl

Klempířské a pokrývačské práce, montáž střešních oken, oplechování fasád

KLINEL s.r.o.

Prodej elektrospotřebičů, Prodej elektroinstalačního materiálu, Prodej instalačního materiálu, Prodej, montáž, servis, opravy klimatizací a tepelných čerpadel

Kosmetika Radka Šteflová

Celkové ošetření pleti, úprava, barvení řas a obočí, depilace celého těla, kosmetická masáž, mikromasáž očního okolí, denní, večerní a slavnostní líčení, prodej kosmetických výrobků, poradenství.

Kosmetika Renáta Zlatohlávková

Kosmetické služby, prodlužování řas. Pouze na objednávku

Kosmetika Vlasta Skálová

Kosmetické služby, terapeutický laser, poradenství

Krmiva Iva Andrýsová

Prodej krmiv, pochoutek a vitamínů pro psy, kočky, ptactvo, hlodavce, krmné směsi pro králíky a drůbež, kvalitní kanadská krmiva NUTRAM a K-9, dále: Eminent, Calibra, Brit, Arion, Specific,... Chovatelské potřeby: klece,pelíšky, oblečky, hračky, misky,... Pondělí – čtvrtek - odborné konzultace s veterinárním lékařem

Květinářství a zahradnické potřeby Sokol a syn

Vázání květin, prodej zahradnických potřeb